Tamburmajor 1900-talets andra hälft
2020-04-12
758383
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 174 cm
Slitage