Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike, ca 1900, märkt "E. Barris & Cie, REIMS", stämplad ARGIT Paris, höjd 19,5, diameter ca 19 cm
Bruksslitage
758370
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här