Angelica Wiik färglitografi
2020-04-06
758362
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): ´´Berättarnas torg", signerad Angelica Wiik, 28/190, färglitografi med glitter, ca 83x60 cm