Angelica Wiik färglitografi
2020-04-06
758359
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 175/290, färglitografi med glitter, ca 84x59 cm, ormad