Sigvard Bernadotte matta rölakan

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, "Vitsippor", matta, rölakan, signerad SB, tillverkad på Nils Nessims Textilateljéer, ca 230x170 cm

Bruksslitage, fläckar

758326

2020-04-12