Berndt Friberg
2020-04-15
758319
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerad Friberg samt med Studiohanden, årsbokstav G, höjd ca 9, diamater 6 cm
Smärre slitage