Gräddkanna år 1793
2020-04-25
758284
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1793, invändigt förgylld, otydliga stämplar, höjd ca 17 cm