Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
VILLEROY & BOCH (SAAR V&B M), "Artemis", karaff samt 6 glas, porslin, 1900-talets första hälft, tryckt dekor med jaktmotiv, höjd 6-25 cm.
Bruksslitage.
758272
2020-04-11