Punschmuggar GAB
2020-04-09
758249
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 5 st. GAB, 1970/90-tal, silver, invändigt förgyllt, höjd ca 5 cm, vikt ca 178g