Oidentifierad konstnär
2020-04-08
758029
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, landskap,signerad We, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x33 cm