Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2020-04-08
758025
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Abstrakt komposition, signerad, litografi, ca 61x87 cm