Karl-Axel Pehrson litografi
2020-04-08
758023
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor, signerad och daterad 78 samt numrerad 153/385, ca 52x65 cm