Golvvas Kina
2020-04-08
758018
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, sent 1800-tal, dekor med blommor, fåglar och kinesiska tecekn, höjd ca 42 cm
Smärre slitage