Tallrik 1900-tal
2020-04-10
758011
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, 1900-talets mitt, dekor i emaljfärger, botten med märke, diameter ca 23 cm
Smärre nagg