Taklampa
2020-04-08
757977
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, kupa i mjölkvitt glas, höjd med kopp ca 50 cm
Funktionen garanteras ej, slitage, spricka i koppen