Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PARURNOR (2) 1800-talets slut, förgylld brons samt marmor (verde mare), höjd ca 29 cm
Ingår i temauktion "Grand Tour"
Lagning samt spricka och bortfall på en av socklarna, nagg, slitage
757965
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här