Yrjö Edelmann litografi
2020-04-10
757954
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, färglitografi, signerad Y Edelman numrerad 977/1500, bildmått ca 45x32 cm
Ej examinerade ur ram