Menoraljusstake mässing
2020-04-08
757944
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KANDELABER, "Menora", för 7 ljus, 1900-tal, mässing med glasinsats, höjd ca 32, bredd 30 cm
Smärre slitage