Skål Tapio Wirkkala
2020-04-10
757831
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAPIO WIRKKALA, skål, signerad Tapio Wirkkala samt numrerad 3543, höjd ca 6 cm, 36x31 cm