Bordslampor
2020-04-10
757820
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1970-tal, trä samt silverfärgad dekor med abstrakt motiv, höjd ink skärm 62 cm
Fungerar enligt uppgift, smärre slitage