Johan Ossian oljemålning
2020-04-08
757807
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad och daterad Ossian Andersson 1927, olja på duk, ca 65x98 cm
Dukskador