Victor Uytterschaut
2020-04-04
757802
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VICTOR UYTTERSCHAUT (1847-1917), tillskriven, teckning, strandmotiv, signerad, daterad 14 aout (augusti) -09, bildmått 14x24,5 cm
Mindre skador i övre kant, ej examinerad ur ram