Flakong
2020-04-08
757714
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLAKONG, sekelskiftet 18/1900-tal, silver samt emalj,, Norge, svenska importstämplar, längd ca 6,5 cm
SMärre slitage