Rullmålning
2020-04-11
757676
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RULLMÅLNING, Kina, akvarell, 1900-tal, tiger, sigill, bildmått 65x40 cm, totalt mått 130x50 (59) cm
Smärre fläckar, ennstaka veck