Imari Kanton
2020-04-07
757572
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 3 st och VASER, 2 st, porslin, Imari och Kanton, Japan och Kina, faten diam 21-30 cm, vaserna höjd 17-26 cm
Smärre slitage, mindre fat med nagg