Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
EINAR HÖSTE (född 1930), Delar av den oändliga väggen, tre delar signerade Einar Höste, ca 5x3,5 cm.
Gjorda i samband med hans utställning på Norrköpings Museum 1988.
Proveniens: Familjen Marcus
757567
2020-04-05