Taklampa luxus
2020-04-08
757488
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, luxus, 1970-tal, plast samt trä, höjd ca27, diamater 30 cm
Fungerar enligt uppgift, smärre slitage