Edition Argent Tore Eldh vas silver
2020-04-25
757421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TORE ELDH, vas, silver, formgiven för Ceson, Göteborg, 1968, signerad, höjd ca 12.5 cm, vikt ca 53.7 g
Mindre stötskador.