Stig Östman oljemålning
2020-04-04
757419
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG ÖSTMAN (1932-2019): "Vånda", signerad och daterad Stig Östman 2001, olja på duk, 180x140 cm