Daniel Argimon
2020-04-04
757403
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
DANIEL ARGIMON (1929-1996) Kompositon, signerad och daterad Argimon -81, olja på duk, ca 170x130 cm