Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-04-04
757310
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan 1900-tal): Geometrisk komposition, signerad och daterad atergo 1983, olja på duk, 30x30 cm
Fläckar