Soppslev
2020-04-07
757252
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOPPSLEV, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1895, spår av invändigt förgyllning, längd ca 37 cm, vikt ca 243 g
Slitage, monogram