Väggljusstakar i smide, 1 par
2020-04-07
757241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets slut, smide, höjd ca 27 cm
Bruksslitage