PETER DAHL: Skogsparti
2020-04-05
757138
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Skogsparti, signerad Peter Dahl 2008, akvarell, 21,5x30 cm