Lennart Jirlow färglitografi
2020-04-03
757128
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1937): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad 1967/1999, färglitografi, bildyta ca 57,5x71,5 cm