Golvlampa 1930-tal
2020-04-02
757057
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, funkis, förnicklad och bemålad metall, höj- och sänkbar, toalhöjd inkl. sockel ca 153 cm
Bruksslitage