Tamburmajor i mässing
2020-04-07
757009
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAMBURMAJOR, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing, höjd ca 180 cm
Smärre slitage