Kåre Nordvik akvarell
2020-04-07
756984
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÅRE NORDVIK (född 1938): "Vårdagjämmning", akvarell, signerad K. Nordvik, ca 64 x 49 cm
Ej examinerad ur ram