Albin Nordström oljemålning
2020-04-02
756631
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN NORDSTRÖM (1871-1932): landskap, olja på duk, signerad och daterad 1904, 60 x 91 cm.