GÖSTA ADRIAN NILSSON: Penséer
2020-04-05
756623
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GÖSTA ADRIAN NILSSON (1884-1965): Penséer, signerad GÖSTA ADRIAN, akvarell, ca 10x48 cm