Klubbat för:
15 000 SEK
20 000 SEK
BEJEMARK, KARL GÖTE (1922-2000): Ulf Linde, monogramsignerad KGB, 1/5, mörkpatinerat brons, höjd ca 35, bottenplattan 54x40 cm
Tillhörande sockel: höjd 90, bredd 54, djup 40
Smärre ytskador
756570
2020-04-05