Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, (5 dlr) Stringhylla, 1950/60-tal, 3 hyllplan 78x20, 1-par svartlackerade gavlar höjd 77, djup ca 18 cm
Slitage, repor, märken, fanerskador, smuts
756513
2020-04-06