1 par bordslampor Kina 1900-talets första hälft
2020-04-01
756437
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, polykrom dekor av fåglar och pioner, märke i botten, total höjd ca 28 cm exkl sockel och lamphållare
Skador: Smärre repor, uppborrade för el. Skärmhållare lagade / skadade, Funktion garanteras ej