Vägglampetter 1 par
2020-04-06
756408
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, en ljuskälla, mässing, dekor av fleur-de-lys, höjd ca 28 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen