Buddor 1 par
2020-04-10
756367
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BUDDHOR, 1 par, sittande i Abhaya Mudra på fohund respektive elefant, delvis förgyllda, 1900-tal, höjd 21 cm.
Ytslitage.