Madeleine Pyk
2020-04-04
756348
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ur serien bilder i Provence", signerad och numrerad 3433/5000, färglitografi, bildyta 56x40 cm