Madeleine Pyk
2020-04-04
756343
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ur serien "Bilder i Provence", signerad och numrerad 4725/5000, färglitografi, bildyta 56x40 cm