Skålar silver
2020-03-31
756321
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st, låghaltigt silver, Asien, punsad dekor, höjd 7-10, diameter 13-18,5 cm
Slitage och mindre bucklor