Leif Tjerned akryl
2020-04-02
756244
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEIF TJERNED (född 1942): Kvinna i neonljus, signerad på baksidan Leif Tjerned, akryl, daterad 2003, 75x100cm