Lindorm Liljefors
2020-04-06
756220
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): måsar vid klippor, signerad Lindorm, daterad -41 samt med dedikation, olja på pannå, mått ca 28x23 cm